poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Szukam w prostych oczach klasy.♥Czasem potrzebny jest ból, by zrozumieć pewne rzeczy, na własnej skórze czuć, by móc naprawić swe błędy, bo, po to mam mózg, żeby móc być nie być tylko przeciętnym, a jak chcesz być jak Król, najcięższy musi być trening!


Dziś to tylko parę dni z kalendarza,
Do których nie wracamy, no cóż tak się zdarza

W tej szarości tylko miłość bywa złotem.

Gdyby oczy nie płakały a usta się wciąż śmiały, gdyby powracały piękne chwile i trwałyCzuję stres, a zarazem ukojenie,
bo mimo wszystko wiem, że ja mam czyste sumienie.Nawet jeżeli o centymetr szczęście mnie minie, to bądź pewien - nie zakręcę tej pętli na linie.


Jeśli mam coś ciąć, to wspomnienia,
Bo to co między nami, dla mnie jest już bez znaczenia.

Podobno kiedy człowiek się z czymś już całkowicie pogodzi i niczego od losu już się nie spodziewa, to wtedy to, o czym marzył dostaje.Ale cenię najbardziej jak dziewczyna ma mózg,
Dlatego na mojej liście dziś nie ma Cię już.
Mogłabym rozliczyć każdego z Was za gwałt na emocjach, albo obrócić to w żart i ukryć rozpacz.Nie wystarczy momencik, czy odrobina dobrych chęci. Chcieć to móc, więc mogę, bo to mnie nęci.

chciała tylko jego oczu i ramion on patrząc na nią chyba czuł to samo.

widzisz ich ? o , tam . to taka mała grupka wariatów , która kocha mnie całym sercem . nazywam ich przyjaciółmi .Nie wiem, może dla mnie to jedyna droga,
bo uczucia w moim ciele zamarzają tak jak woda.
Chciałbym je rozpuścić i z Tobą uciec gdzieś,
więc potrzebuję obok 36 i 6.A o miłości powie nam najwięcej codzienność, kiedy pretensje zaczną zabijać namiętność.Zacząłem potrzebować tego, na co mówisz bliskość. Z nadzieją w sercu, a w oczach z iskrą. Ta iskra zgasła. Ona gaśnie podobnie do niejMówisz o mnie, to mów to do mnie.

Mamy cel, w końcu mamy swój cel, po latach upokorzeń, bólu i klęsk.Musisz mieć siłę, by utrzymać w rękach to, co zdobyłeś.Ta dziewczyna to Anioł, a to co przeżyła to piekło, mimo to jedyne co wyczytasz z jej twarzy to piękno.Gdy wszystko irytuje, nie pytaj mnie jak się czuję.

Ja kiedy go widzę zawsze odpalam marzenia
I wiesz, że widzę tam siebie w roli głównego bohatera .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz