czwartek, 16 sierpnia 2012

Sto procent serca i duszy.Od najmłodszych lat każdy z nas wyzwanie podjął
Odtąd wciąż łamiemy schemat .Co myślą o mnie inni mam to gdzieś
Bo mam to co inni chcieli by mieć .Miłość to chłam, przeliczana na ilość ran. Ran, które zadam i ran które mam.Jedna miłość dla wszystkich i jedna nienawiść
Te dwie sprzeczności we mnie ciągle chcą się sławić .Szukając szczęścia w zwykłych momentach, nie masz czasu pomyśleć, nie widzisz chwil pięknaByć prawdziwym chodzi tylko o to, żyć naprawdę nie na niby mieć perspektywy.nie obchodziło ją, co inni o niej myślą. nauczyła się żyć po swojemu. w końcu doceniła życie. odeszła z wariatem, bo go pokochała. sama też była szalona .
Warto zawalczyć o marzenia, które nie mają granic.- Bóg uczynił nas najlepszymi przyjaciółkami, bo dobrze wiedział, że nasze mamy nie zniosłyby nas jako siostry.Wiem,chcesz mieć ładną , nie jakąś brzydką pinde, lecz patrz co ma w środku,a nie jak kręci tyłkiem.Wole żyć na przekór wszystkim niż żyć w pozorach.

Wiem, że życie ze mną nie jest lekkie i tylko Twoje oczy widzą we mnie ideał.Wyciągasz ręce w stronę dnia, nie wiesz kiedy nadejdzie, okruchy szczęścia to wszystko co masz, kiedyś było ich więcej, gdzie podziały się te wszystkie jak maski twarze, pospalały się w ogniu płonących marzeń.To wszystko jest bez sensu, lecz nic bez znaczenia Chcesz zrozumieć sens czegoś, co sensu nie ma? Jebać urojenia, nie wszystko jest do zrozumieniaJa mam swój zamknięty świat z własnym Olimpem, ty masz zakłamaną twarz w stylu - z deszczu pod rynnę.Chcesz prawdę? Prawdy możesz nie udźwignąć.

1 komentarz: