piątek, 6 lipca 2012

Ty jesteś jednym, a ja drugim końcem .Daleko nam do siebie.♥Są przeprosiny, które bolą, gdy ktoś przeprasza za to, że nie kocha.Coś mi się wydaje, że żaden koniec nie jest końcem końca.Czasami człowiek musi zacząć wszystko od początku. Osobiście uważam, że to godne podziwu. Wielu osobom brakuje odwagi, która jest do tego potrzebna.

Codziennie pracujemy na definicję samych siebie.
Niech wszechświat zatrzyma się, na parę maleńkich chwil, poznamy się jeszcze raz, bogatsi o to co dziś już wiemy.Zdarza się że coś spierdolę, robię to nawet bardzo często, ale jak już przepraszam, to szczerzebez nadzieji , bez jutra , bez wiary w szczęściemam coraz więcej pomysłów na życie i coraz mniej chęci na realizowanie ichChuj ci do mojego życia, szmato. Zajmij się swoim.chciałabym aby wraz z dymem papierosa ulatniały się moje marzenia.Mamy miłość, ale nienawiść zawsze trzyma ją za rękę. Mamy siebie ale nie wiem czy mamy coś więcej.


Wyśmiejmy smutek i sprawmy, aby samotność była o nas zazdrosna.


Pierdolić zasady, pierdolić ludzi, żyć chwilą nie zważając na ciąg dalszy.To nigdy nie będzie prawdą.. My nigdy nie będziemy rzeczywistością.Stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla Ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał Ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co Was łączyło..

do przodu patrz, nie oglądaj się za siebie


Cały nasz dialog to gigabajty bzdur, szum, brak zasięgu.

Jeżeli prawda Cię boli, to charakter mojej osoby Cię zabije .pamiętaj o tym,że musisz najpierw pokochać siebie, aby innych kochać też
Orgazm trwa dłużej niż jego związki.


Miłość to szanowanie ludzkich uczuć, a nie wystawianie ich na próbę 

 Mogłabym rozliczyć każdego z Was za gwałt na emocjach, albo obrócić to w żart i ukryć rozpacz.

Po pewnych słowach, przestaje się czekać.


____________________________________________

można składać zamówienia na posty ;>
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz