środa, 11 lipca 2012

Przypadkiem nie posraj się z tej miłości.To jest oczywiste. Gdyby mu zależało, nie zranił by mnie, i nie pozwolił bym odeszła.A najlepszym uczuciem jest osiągnąć tyle, na ile nie liczył nikt.

zastanawiałam się ostatnio co to jest damsko-męska przyjaźń. I już wiem. To najzwyczajniej na świecie gra wstępna do miłości, działająca w jedną stronę.


Żeby mnie zrozumieć musisz mieć rozum.A to, co płynie mi z oczu, to ostatnia łza. Ostatni raz tutaj, kurwa, padam by wstać.


Pozwól mi o sobie zapomnieć na moment. Chcę zobaczyć jak żyłam, gdy nie było Ciebie.Możesz mieć na Facebooku przyjaciół nawet milion, my mamy tutaj kilku, ale znaczą dla nas wszystko.Moja cierpliwość też ma granice, do chuja.

Chce Cię takim jakim jesteś, tylko w Tobie widzę sens.Najpiękniejsze kobiety mają najmniejsze szanse zdobycia wartościowego chłopaka.

Pierdol ich wszystkich, bądź kuloodporna.10:10, 15:15, 20:20 - los na siłę chce mnie dobić ukazując, że rzekomo ktoś o mnie myśli, a chwilę potem rozum dodaje, że to na pewno nie Ty.

Poznaj mój świat, zrozum mój punkt widzeniaPrawdziwą klasę człowieka poznasz dopiero po tym jak odnosi się do Ciebie po waszym rozstaniu.Musisz tu zostać, żeby zrozumieć, bo tutaj żyć po prostu trzeba umieć.Każdy żyje swoim tempem, unikając gorzkiej prawdy.Nadal bowiem pragnę być zwariowana i przeżyć swoje życie tak, jak mnie się podoba, a nie jak się podoba innym.Tu nie chodzi o mnie czy o Ciebie, - tu chodzi o nas.


Niczym nie wyróżniająca się nastolatka. Zbyt łatwo wierna, i często wybaczająca. Głupia kłótnia o byle co wywołuje u niej łzy. Często rani słowami, nie wiedząc nawet o tym. Kochająca tylko tych, z którymi potrafi wszystko. Uwielbiająca po prostu dobrą zabawę, i śmianie się do łezJa i on to masa drobiazgów oraz niedomówień. Niezgodności czasu, miejsca i osób.Tęsknię całymi dniami z przerwami na oddech. ♥Od kiedy wiem jak masz na imię, tak nazywa się całe moje życie.Proszę Ciebie tylko o jedno. Uśmiechaj się jak najczęściej. Nie ważne, czy dla mnie, czy dla innej. Uśmiechaj się. Bo tylko dzięki temu widokowi czuję, że żyję.Nie mam siły być dłużej tylko opcją.


A w dupie Cie mam, ze tak subtelnie powiem.Jestem inna, jestem trudna. Niezgrabna, ale realna. Możesz mnie mieć, albo i nie. Mam nadzieję, że chciałbyś, bo jeśli nie to i tak mam to gdzieś.Najbardziej nie lubię momentów, kiedy zaczynam doceniać człowieka, którego straciłam. Kiedy rozumiem ile dla mnie znaczył, a jedyne co mi pozostało to żyć ze świadomością, że nie mam szans na jego odzyskanie..pragnienie życia i pragnienie miłości.To nie życie jest chujowe, to ludzie chujowo żyją.
2 komentarze: