wtorek, 26 czerwca 2012

Trudno wybierać między tym co dobre, a tym co kusi ♥Kiedy patrzysz mu w oczy, to czujesz jakby wyzwalało się w Tobie coś, o czym nigdy nie miałaś pojęcia, gama pozytywnych i nieodkrytych uczuć.Mój plan na wakacje ? Zero Ciebie, mnóstwo mnie i szczęścia♥


Wśród tłumu nieszczęśliwie zakochanych nastolatek odnajdź mnie i pokaz co to szczęście

pytasz jakie blizny najdłużej się goją ? te po szczęściu

I mimo to, że setki razy powtarzała sobie "Nie kocham Go, kurwa " To serce i tak jej odpowiadało "Szalejesz za nim, idiotko !"Jestem słaba, najmniejszy atak może mnie zniszczyć. Dlatego boję się ufać ludziom, boję się znowu zakochać, boję się, że kolejne uderzenie od bliskiej osoby może mnie zabić tak samo jak jej strata. Boję się, że można jednak bardziej cierpieć. Boję się wszystkiego, boję się uczuć, ten strach zawładną mną, moim życiem i uczuciami.
Jedynym chłopcem, za którym będę biegać, będzie mój synek bawiący się ze mną w berka.♥

Dlaczego on ciągle pisze? Dlaczego wysyła mi takie piosenki!?

-To proste. Bo Cię kocha.

-Jakby mnie kochał, nie zraniłby mnie! Więc.. czemu wciąż jest dla mnie taki.. ? Czemu ciągle chce pisać, pyta, martwi się?!

-Bo mu nadal zależy.spierdoliłeś coś, to czasem lepiej nie naprawiać, bo zagojone rany można łatwo rozdrapać.Zanim kogoś zranisz, stań na jego miejscu poczuj jak to bardzo boli.Życie nas nie oszczędza, ale to my decydujemy o tym, czy chcemy dalej walczyć.Bejbe to bolało jak skurwysyn którego miałam kiedyś w sercu

Każdy chce tu być najlepszy, największy oraz pierwszym. ale z takim nastawieniem najszybciej życie spieprzysz.
i z trudem powstrzymywała łzy wiedząc że on kocha inną.

Prawdziwych przyjaciół na palcach ręki zliczę , oni gdy odejdę zapalą na grobie znicze , z nimi melanżuję , razem z nimi liczę , o lepszą przyszłość walczę , z nimi fałsz niszczę.dbaj o swoją kobietę chyba, że wolisz by kto inny o nią zadbał.To jeden z tych dni, kiedy mój środkowy palec jest odpowiedzią na wszystkie pytania.

4 komentarze:

  1. Trafilam tu przypadkiem i musze przyznac ze w fajny sposob prowadzisz tego bloga, oby tak dalej. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej mam pytanie. Bo widze ze bawisz sie w cytaty polskich raperow. Zrobisz posta o joplu i komarze ? Z gory dzieki.

    OdpowiedzUsuń