wtorek, 18 września 2012

Chcę być twoją codziennością.Jedno wiem na pewno i widziałem to na starcie, Musze być w porządku by u ludzi mieć poparcie.Niech ten bas jak balsam koi ból przez moment. Jutro okłamiemy się ostatni raz i koniec.Niepotrzebnie wtedy na siebie spojrzeliśmy.

Jesteś tym, do którego, mimo wszystko, sentyment zostanie na zawsze.


 I chuj, że boli, trzeba zapierdalać dalej, a nie płakać, kurwa .


Tak naprawdę to nie zależy mi już na Tobie. Chcę tylko abyś wiedział, że jest mi smutno, cierpię i nie mogę na Ciebie patrzeć, bo przypominają mi się w tedy te chwile kiedy byłam z Tobą szczęśliwa
Wybrałam Ciebie . Z jasnym umysłem, sercem i głową wybrałam Ciebie . Gdybym musiała zrobić to jeszcze raz, też zdecydowałabym się na Ciebie, bez wahania .

Czujesz mdłości, nie mam litości, diabeł szepcze mi na ucho, serce odcisk miłości.

 

tutaj dobre serce, równa się kiepska przyszłość okażesz się za dobry,
  będą chcieli ci zajebać wszystko.

Nie potrafię Ci powiedzieć, jak odnaleźć w życiu cel, Bądź bliski dla swoich, tylko to w życiu ma sens.a 8 dnia Bóg stworzył Ciebie i powiedział : złam jej serce .


Bo nie potrzeba nam stu koleżków od melanżu, ale kilku prawdziwych ludzi bez fałszu, takich na których zawsze można polegać, masz swoją ekipę typie to wiesz o co biega.
Wmawiam sobie, że mi na nim nie zależy, że lepiej by było gdybyśmy się nie widywali, że nie brakuje mi rozmów z nim, jego dotyku, wspólnie spędzonego czasu, że nie tęsknię za jego uśmiechem, ale kurwa to wszystko tylko kłamstwa.


Za pochodzenie, ten pierdolony blok Możesz zrozumieć tą miłość tylko jeśli jesteś stąd.Kochana, przyjdzie czas kiedy to jemu będzie zależeć, a Ty będziesz miała to w dupie.


Wiesz, że to co było nie wróci, ale czasem masz nadzieję.Tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego, niż radość w oczach osoby, na której Ci zależy.


 

2 komentarze: