piątek, 31 sierpnia 2012

nie ten to inny, za młoda jesteś by płakać, Mała.♥Prawdziwy facet po spieprzeniu sprawy powie : przepraszam. zjebałem.piję za Ciebie, za Twoją przyszłość, mogliśmy wszystko, szkoda, że nam nie wyszło.czasem życie się sypie i nie możesz nic poradzić, kiedy wszystko co kochałeś nagle zaczyna Cię ranić.

Nie nazywaj mnie wredną, pod wpływem odpowiedniego podejścia potrafię być grzeczna i miła, tylko to jest zbyt wysoki level jak dla Ciebie.Najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał.czuje, że z dnia na dzień jest ze mną coraz gorzej. że tracę nad sobą kontrolę i nie potrafię już wytrzymać psychicznie.- Postąpiłem źle.

- Źle to można się ubrać. Ty postąpiłeś jak dupek!

Co z tego, że masz urodę skoro masz zjebane życie.
Nie przejmuj się tym, co myślą ludzie. Nie robią tego zbyt często.Trudno mówić o szczęściu, gdy jesteśmy niezadowoleni z dzisiaj, zatroskani o jutro i rozżaleni decyzjami podjętymi wczoraj.wiesz, że będzie dobrze. po prostu jak zwykle trzeba czasu.olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz, Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś umierać.

3 komentarze:

 1. Te cytaty są genialne ♥ Kocham takie blogi
  Usterki na moim blogu nie mogłam naprawić. Dlatego założyłam nowego bloga, czyli taką kontynuację tamtego. Mam nadzieję, że nadal chcesz zaobserwować i być na bieżąco.
  A oto link do tego bloga :)
  http://maryannfashionn.blogspot.com/
  Pozdrawiam gorąco i liczę na zrozumienie ♥

  OdpowiedzUsuń